• Wpisów: 79
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:59
  • Licznik odwiedzin: 7 129 / 2063 dni
 
lostinlife66
 
ania 6776: Heej ^^ Co tam u was ? ;) Widzę , że podzielacie moje zdanie co do tamtej sukienki. Nie kupiłam jej i nie kupię ;).. Ogólnie mam mega, mega wiele rzeczy do robienia i tym samym zero sił, chęci i ochoty. Nic mi się już nie chce. Super po prostu super ! Ta szkoła jest okropna , jeszcze 1,5 tygodnia , święta i EGZAMIN. Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Z jednej strony to dobrze, bo skończy się ten natłok nauki, skoro nam odpuszczą, ale z drugiej strony od niego zależy naprawdę wiele. To gdzie pójdę do szkoły przede wszystkim.
Jako szkołę pierwszego wyboru wybieram chyba VIII LO w Krakowie. Wiem, że sporo ryzykuję, bo żeby się tam dostać trzeba mieć około 160 pkt, ale bardzo chciałabym dać radę ! Ta szkoła ma w sobie jakąś taką ambicję, takie coś , że chcesz tam iść znowu, jest bardzo pozytywna. Wiem to bo byłam na dniach otwartych w niej. Jednak boję się, że sobie nie poradzę, że będę ledwo co na 2 jechała i ta szkoła mnie wykończy.
JEŚLI ZNACIE KOGOŚ KTO CHODZIŁ LUB CHODZI DO VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE TO NAPISZCIE DO MNIE, BARDZO WAS PROSZĘ.
Hm, w czwartek mam bierzmowanie. Biorę sobie imie związane z osobą dla mnie bardzo ważną.
Ogólnie co do Maćka to popisaliśmy trochę w jego urodziny, przeprosił mnie i wgl, było na prawdę super, ale to już nie jest to samo. Nie piszemy już ze sobą, praktycznie się nie znamy, nie istniejemy dla siebie.
W moim życiu pojawił się ktoś nowy, wspomniałam o nim w jednym z ostatnich wpisów. Bardzo się wkręciłam, nie wiem czy to dobrze czy nie. On do mnie pisze i wgl. Kurcze jest taki podobny do mnie, tak mega mega dobrze się rozumiemy i podoba mi się też bardzo i wiem że zależy mi na nim(tak szybko to się stało) tylko on bardzo dużo imprezuje. Trochę mi to nie odpowiada no ale cóż. Chciałabym żeby się mi jakoś to życie ułożyło. Tak bardzo bym chciała :)
I jeszcze fociałki z dni otwartych z Pati ;
PhotoGrid_1396457647842.jpg

Nie możesz dodać komentarza.