• Wpisów: 79
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:59
  • Licznik odwiedzin: 7 125 / 2063 dni
 
lostinlife66
 
ania 6776: Hej ;) Ja jak zwykle nie mam czasu na to żeby tu pisać.. jest mi strasznie smutno z tego powodu, ponieważ chciałabym żeby tu było jak najwięcej, żebym mogła to sobie później przeczytać, żeby inni mogli sobie to przeczytasz i pomyśleć że jednak aż tak źle nie mają... Ojej no to tak.. Ze szkołą jest beznadziejnie, ogólnie masakra, taki natłok nauki że szok, cisną nas do tego egzaminu jak tylko mogą, a my już mamy tego dosyć. Jak zwykle najgorzej chemia i biologia - a ja na prawdę lubię te przedmioty tylko nauczycielka to zołza, okropna ! grr , nienawidzę jej pod tym względem. Myślę że jakoś mi ta szkoła idzie, strasznie dużo siedzę w książkach, uczę się, wiem , że to już nie pora na to, ale kto wie, może akurat to mi się trafi na egzaminie. Lepiej robić cokolwiek niż nie robić nic.
Co do uczuć to z Maćkiem nie piszemy ze sobą, nie istniejemy dla siebie. Strasznie przykre, trochę boli, ale jakoś daję radę. Za kilka dni ma urodziny, pomimo wszystkiego chyba napiszę mu te życzenia, nic mi się przecież nie stanie...Pisze do mnie taki chłopak z którym przez przypadek zobaczyłam się na lodowisku we ferie. Wszystko spoko, tylko on chce tak jakby żebym była tylko jego, dla innych nie istniała etc. ja tak nie umiem, ja jestem nauczona żyć w towarzystwie z ludźmi. Poznałam też na dniach otwartych w czwartek Dawida, całkiem spoko, całkiem przystojny no ale to tylko kolega.
Ogólnie byłam na dniach otwartych w Krakowie i w Limanowej. Jeszcze jadę tylko do jednej szkoły i prawdopodobnie mam już wszystkie 3 miejsca gdzie złożę papiery pewne.
Nie będę się tu jakoś rozpisywała bo nie mam na to siły ani czasu, ale po prostu jest chujowo i niestabilnie i nie mogę tego zmienić za nic. A tak bym chciała!
I taka sobie ja w sukience(która mi się bardzo podoba, ale chyba brzydko w niej wyglądam, oceńcie sami i mi napiszcie ! )bo przecież mam wesele kuzynki 3 maja a sukienki nie ma.
Ps- na bierzmowanie i egzaminy też nie mam jeszcze xd
20140320_155438~2.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego