• Wpisów: 79
 • Średnio co: 25 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:59
 • Licznik odwiedzin: 7 129 / 2063 dni
 
lostinlife66
 
ania 6776: Dzisiaj dostałam zrąbę od taty. Za to, że nie wiem czego chcę, że nie wierzę w siebie i swoje ambicje i za to że jeszcze niedawno chciałam być prawnikiem, a teraz chcę iść do technikum hotelarskiego. Powiedział mi, że sądził, że stać mnie na coś więcej, że czegoś od siebie wymagam i mam jakąś poprzeczkę postawioną w życiu.
Szczerze mówiąc bardzo mnie te słowa zabolały. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że są one prawdą. Że jako jedyna z klasy wyciągnęłam na średnią 4,8 w 3 gim , że jakoś potrafiłam, a teraz mam zamiar iść do technikum hotelarskiego.. Według mnie w moim wieku nie powinno się decydować o tym co chce się robić w przyszłości, powinniśmy znacznie później o tym decydować. Dlatego sądzę że to jest do bani ! Ja w wieku 16 lat nie potrafię się zdecydować na to kim będę za 20 lat z zawodu.
Rozmyślam teraz nad biol-chem a później medycyna. Choć asem z biologii nie jestem, to genetyka i anatomia człowieka zawsze były przeze mnie zaliczone na 5. :)
webcam-toy-foto148.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

 
 • awatar
   
   
  gość
  za mloda? do szkoły i do pracy. co ty sobie myslisz, że spoleczeństwo będzie Cie utrzymywać do 30 ? Ciesz się,że nie obniżyli wieku pojscia do pracy do 14 lat jak kiedyś. (